Kontakta oss

Behöver du hjälp med din e-handel, letar efter ett nytt spänannde jobb eller bara vill knyta kontakt? Hör av dig!

 

Adress

Bredbandet 1, 392 30 Kalmar, Sverige

Telefon

08-622 05 90

E-mail

hej@kodbruket.se

 
 
 
 

Vi på bruket

Andreas Karlsson  CEO & Utvecklare   andreas@kodbruket.se

Andreas Karlsson
CEO & Utvecklare
andreas@kodbruket.se

Max Malm  Utvecklare   max@kodbruket.se

Max Malm
Utvecklare
max@kodbruket.se

Robin Nilsson  Utvecklare   robin@kodbruket.se

Robin Nilsson
Utvecklare
robin@kodbruket.se

Karl Jansson  Driftansvarig   karl@kodbruket.se

Karl Jansson
Driftansvarig
karl@kodbruket.se

Hanna Karlsson  Digital kommunikatör   hanna@kodbruket.se

Hanna Karlsson
Digital kommunikatör
hanna@kodbruket.se

Gabriel Wiklund  Projektledare   gabriel@kodbruket.se

Gabriel Wiklund
Projektledare
gabriel@kodbruket.se